Kresťanské darčeky dospievajúci Láska

Kresťanskí dospievajúci sa nebojí skrývať, kto sú v Ježiša. Vedia, že ich nádeje pochádza od Pána a sú tučným písmom o zdieľanie Krista s ostatnými, ktorí bojujú vo svojom živote. Vo svete plnom s priateľmi, ktorí sú spadajúcich do drogovej závislosti, predmanželský sex, tehotenstvo, pitie a tí, ktorí sú opustení domova, skôr než žiť v agónii, že sa u nich objaví doma, kresťanská mládež hľadajú nové spôsoby, ako zdieľať svoju vieru s ostatnými.

Dospievajúci sa nebojí stretnúť a modliť sa po škole a v usmerneniach ustanovených na ich škole schádzajú a zdieľanie Krista. Oni sa neboja požiadať ostatných, aby prišli do skupiny mladých ľudí s nimi, alebo chodiť do kostola. Zatiaľ hľadajú konverzačné kúsky, ktoré otvoria rozhovory prenosne postielky lacne, ktoré im dávajú možnosť zdieľať Krista s ostatnými. Niekedy to konverzácie kus je mikina, tričko, náhrdelník, tenisky, čiapky, vyšívať záplaty alebo dokonca nálepku. Existuje toľko kreatívne spôsoby, ako sa otvárajú potenciálne rozhovory s ostatnými prenosne postielky lacne o bolesti, v ktorom sa nachádzajú aj lásky a uzdravenie, že Ježiš dáva. Dospievajúci užívať kresťanské dary, ktoré ovplyvňujú životy tých, ktoré sa starajú najviac [https://www.banaby.sk/detske-postielky/]

Christian oblečenie je jedným zo spôsobov, že kresťanskí dospievajúci prinášajú Kristovo svetlo do škôl. Modlitba nemusí byť povolené v školách, ale pravda Kristovej lásky môže byť jasne viditeľný na tričko, tenisky alebo kapucňou. Tam sú kresťanské klobúky a dokonca aj kresťanskí topánky, ktoré otvárajú okná možností pre tučne kresťanské dospievajúce zdieľať svoju vieru v Ježiša a jeho neutíchajúci lásku k ostatným.

Christian šperky tiež slúži ako pripomienka pre všetkých, že Ježiš je Pán a že čaká s otvorenou náručou, aby sa odstránili skúšky a bolesti života ukazovať ostatným, že nemôžete detský koberec žiť bez neho. Kresťanská hudba je ďalší spôsob, že dospievajúci, vyjadrujú svoju lásku ku Kristovi. Keď ostatní počuť ich hudbu a kľud, že to prináša žiadajú počuť viac o tom, čo dospievajúci verí a prečo sa rozhodnú nasledovať Krista. Kresťanské dary, ktoré dospievajúci láska sú dary, ktoré im dávajú možnosť zdieľať Krista detský koberec [https://www.banaby.sk/detske-koberce/] s ostatnými. Dospievajúci sa nebojí hovoriť, čo si myslia alebo čomu veria. Dajte vaše dieťa kresťanský dar, ktorý bude mať vplyv na ich život a iní životy k lepšiemu. Kresťan dar je dar, ktorý dospievajúci radi nosiť a zdieľať s ostatnými.

My všetci sa môžu učiť od kresťanských tínedžerov dnes kvôli svojej odvážnej viery. Oni skutočne žijú z Písma, ktorá hovorí v Rimanom 1: 16-17: “Lebo sa nehanbím za evanjelium detské matrace, lebo je to Božia moc na spasenie každému, kto verí, Židovi predne, potom aj grécke . pretože v ňom spravodlivosť Božia zjavuje z viery k viere, ako je napísané: “Ale spravodlivý človek bude žiť z viery.” [https://www.banaby.sk/detske-matrace/]