Nejdůležitější v takové rodině pro dítě, že?

Pro příklad si představte, že někde vyroste dívka nebo chlapec v rodině přísných rodičů. V domě po celou dobu zní slova “být dobrý(jim)”, “poslouchat mámu a tátu”, “není frustrující rodiče”, “ty jsi MĚL (BY)”.

Nejdůležitější v takové rodině pro dítě, že? Samozřejmě, DOBŘE se UČIT a POSLOUCHAT MÁMU a TÁTU.

Pokud vezmeme v úvahu podrobně: ne nutně učit se na všech 5-ki, ale trojky nebyl, a jindy, jak a čtyřky nebyly. A pak rodiče . Porucha rodičů je něco takového:

Po pravidelné kontrolní, pokud něco není tak, nikdo se vás zeptá: “Proč u vás dopadlo? Může se vám něco není jasné, nebo prostě není zajímavé se to učit? Nebo, možná jsi na něco , tebe něco trápí?” Obvykle následuje otázka: “No, že jsi tam nenapsal(a)? Co jsi, nemůžeš normálně učit?” (To je, samozřejmě, ohání na sebevědomí. Z takových dětí vyrůstají obvykle po celém pochybovači (máme pro vás cestovní postýlka) děti. Pokud si také nejste jisti, v sobě, doporučuji objednat na webu “Solární ruce” knihu Rashid “Jak se stát sebevědomý 3 měsíce”).

(Nejde řeč o tom, že “skok” nad dítětem, ohromí smítko prachu a překonat za něj všechny komplikace, přes které se musí projít sám, aby za něj školní úkoly, a tak p., ale chuť do života více formální: “Jak ve škole?” a pokouší se pochopit, co je ještě složitost nebo důvod selhání, je nepravděpodobné, že způsobí škodu.)

Vraťme se zpět k tématu, často dítě ztrácí zájem o předmět a začíná se učit jen “pro parádu”, aby nedostali špatnou známku a ne se hádat s rodiči. V institucích učitelé o takových případech, říkají: “Maximálně znalosti studenta přichází v noci a ráno před zkouškou, a pak rychle odezní, přičemž téměř do nuly, takže jak hluboce se naučit a odložit do dlouhodobé paměti materiál na jednu noc, to (banaby.cz) je nemožné”.

Pokračování o “správné výchově”, bydlí na volném osobním čase. Pro dnešní děti je to, bohužel, velmi málo. Takže pokud bude příležitost k odpočinku přece jen vypadne, ve volném čase si dítě z “přísné” rodiny nemá právo hrát hry nebo se zapojit do “zbytečné” hobby. Potřebujete nebo číst knížku podle školního vzdělávacího (Zde si můžete koupit dětské záclony) programu (je-li možno číst, pak je vhodné číst dopředu), nebo na procházce s rodiči (i když běhat a blbnout nedá, je třeba jít vedle, a v žádném případě ne přitahovat k sobě zbytečné, cizince pozornost). Na téma důležitosti dovolenou doporučuji vám článek autora webu “Solární ruce” Kim “Relax – nezbytnou součást lidského života.”

Jak oni zrají dítě často chce pomoci rodičům, aby něco na doma, dostat se do jejich záležitostí. Samozřejmě, že napoprvé není vše, co máme batole ukazuje se, girls bijí na talíře, chlapci klesá na podlahu malé čepy a šrouby a tak dále, a to je v pořádku, společný rodinný zážitek, který rozesmívat, sloučit a . Ale místo toho, aby se ukázat, jak lépe zvládnout, rodiče zřídka děti stranou se slovy: “nedotýkejte se, a pak ještě . Remíza není blízko, a to . Není , stále nebudou rozumět, lepší knížku cti”. (Mimochodem, pokud nevíte, co budete číst, všimněte si na článek “Chci doporučit knihy o lásce s významem” na místě “Sluneční hands”)