Strava na uhlí

Je možné a podle jiného schématu vzít aktivní uhlí. Dieta na základě tohoto léku se předpokládá provádět speciální školení. Celý den je třeba hladovět, jíst pouze vodu. Večer být čistí drtit 10 tablet nástroje a zapít 0,5 šálky vody. Na ráno vzít stejnou dávku léku a posnídat něčím jednoduchým, například, kaše. Na oběd vařit kuřecí vývar a večer sníst balení tvarohu.Aktivní uhlí dieta

Proto trápit dvě půst dny v týdnu, například o víkendech, v průběhu měsíce. Ale to neznamená, že v ostatní dny je možné se stravovat stejně jako předtím. Je třeba vyloučit ze svého jídelníčku mastné, slané, pikantní a smažené potraviny. Vařit jídlo pro pár, vařit nebo péct. Všechny druhy rychlého občerstvení a potraviny s chemickými přísadami nahradit přírodními. Jak praxe ukazuje, dokonce i bez aktivního uhlí jídlo pro takový systém umožní ztratit podstatnou část své hmotnosti.

Více než měsíc dieta na uhlí nemůže pokračovat, protože tento přípravek nejen škodlivé látky, ale také užitečné. A to znamená, že tělo může začít trpět nedostatkem vitaminů a minerálních látek, což může mít za následek zhoršení pohody, vlasy a nehty, barvou obličeje a tak dále, Kromě toho, dlouhodobé užívání uhlí může vést k zácpě. Tím, že tělu nějaký push s jeho pomocí, dále je třeba jednat nezávisle, se radikálně mění své návyky a životní styl. Vsadit na zdravé, správné výživy a posílit pohybový aparát činnost.
Nevýhody diety

Spolu s užitečnými vlastnostmi má uhlí pro hubnutí a kontraindikace. K nim patří vředová onemocnění žaludku a 12-Uhlí pro střeva, vnitřní krvácení, hemeroidy, anální trhliny. Jak již bylo řečeno, dlouhodobé používání může vést k zácpě, takže při absenci stolice po dobu 2 let denní příjem léku přestat. Kromě toho, není stojí za to a možnou individuální snášenlivosti. Kromě toho, hubnutí s pomocí uhlí je stěží možné pro osoby s chronickými neduhy, nuceni neustále brát nějaké léky. Aktivní uhlí je prostě popře jejich akce a to je vše.

Ti, kteří onemocní během diety, jen je potřeba dělat přestávky mezi jídly uhlí a jiného léku alespoň 1 hodinu. A to je vše. Zda stojí za to bojovat s váhou tímto způsobem, každý se rozhodne sám pro sebe, ale v každém případě své vlastní zdraví je důležitější a nikdy stojí za to vystavit se nebezpečí. Tajemství krásy a tenká spočívá v inteligentní kombinaci správné výživy, sportu a pozitivní emoce, a uhlí může hrát roli podpůrného prvku, který je schopen zlepšit pozitivní efekt.

autora internetové stránky: přípravky na hubnutí a bočné werjsa slovenský – kúpiť tu