Určitě naučí to dítě s tím děda Mráz

Také doporučujeme: levne detske postele

Santa Claus na dům – tato služba se může stát pro dítě jako kouzelnou , tak vážnému šoku. Ne všechny děti útlého věku jsou ochotni bavit se pod vánočním stromečkem s neznámým postava s dlouhým bílým vousem, tlusté zaměstnanci a nepochopitelný obrovský pytel přes ramena. Mnoho děsí jako osobitý vzhled pohádkového hrdiny, a jeho tichý hlas. Takže na návštěvu děda Mráz je třeba, jak je třeba se připravit.
Zavést dítě do swingu věcí

Určitě naučí to dítě s tím děda Mráz. A to, že je třeba začít ne za den-dva před akcí, ale minimálně za měsíc. Přečtěte si vánoční příběhy, podívejte se na tematické kreslené, podívejte se na obrázky v časopisech a knihách. Vysvětlete dítěti význam každý detail vzhledu kouzelník: velká taška potřeba pro dary, zaměstnanci děda dělá dobré zázraky, a bez dlouhé srsti a hrdina zmrzla bych v zimním lese. Samozřejmě není tak děsivé. pozornost na tom, že děda Mráz – postava je laskavý. Miluje děti a přijde k nim na návštěvu jen proto, aby podal dárky a trochu . Lze vzpomenout na dobré příběhy z vlastního dětství, ukázat své dítě fotografie s santa Claus. Spolu s batoletem podívejte se na video , na kterém je zimní víla hraje s ostatními
Připravujeme se na setkání

Nejlépe objednat animátorů v předstihu – čím blíž 31 prosince, tím vyšší ceny. Ano a pohodlné čas může být obsazeno. Je vhodné pozvat báječné hosty na hodinky aktivita dítě – to je obvykle období od 16.00 do 19.00. V této době dítě, nedávno který vstane po odpolední spánek a vychutnat královský čaj, maximální a je připraven na zábavu.

Rodiče by měli předem konzultovat s animátorů vlastnosti svého dítěte, vyprávět o jeho preferencích. Možná málo kategoricky proti vystoupení na veřejnosti a nestojí za to kazit mu náladu a žádal, abych říkanky. A, samozřejmě, pro dospělé je třeba diskrétně sdělit dárky. Pokud se na dovolené budou další děti, vyhnout se nepořádek a hádky by měla být stejná nebo rovnocennými statečnými.
na slavnostní nálady

Nic není příčinou touha rychle setkat se s santa Claus, jak spolupráce s rodiči, příprava na dovolenou. s batoletem vánoční strom, v místnosti girlandy a , svíčky. Možná co-napsaný s několik novoročních kutilství. Nechte dítě nakreslit dědeček Mrazu obrázek. A určitě dokážete říkanky nebo písničky – koneckonců, pohádkových hostů potřebovat něco bavit. Nelze zapomenout ani na vzhled – nechte dítě vybírat průvodců v obleku.
Pohádka klepe na dveře

Když santa Claus je již v domě, maminka by měla být v blízkosti. Ne nutně k sobě, tak on může rozhodnout, co mu opravdu je čeho se bát. Je dobré, pokud rodiče přijmou účast v hrách a soutěžích – a dítě správné chování model ukáže, a sami .

Záruka zábavu plněné dovolenou – odvolání do správné agentury. Ale roli rodiče v přípravě dítěte na setkání s santa Claus podceňovat také nelze. Zaměstnanci , na základě dlouholeté zkušenosti s dětmi, shromáždili na webu důležité informace, které vám dospělým správně nakonfigurovat děti na návštěvu pohádkových hostů.

Více k tomuto tématu: postele