Z pravej rodičia zvolia školy

Z pravej rodičia vybrať školu pre svoje dieťa nezávislé 11 rokov svojho života. Niektoré deti majú radi spomienky na školské dni, pre iných tohto obdobia ako “nočná mora”. Takže predtým, než si dať váš syn alebo dcéra v konkrétnej školy, rodičia, je potrebné myslieť na to.

Niektoré mamičky a oteckov majú sklon myslieť si, že pre dieťa je najlepšie školy, ktorá je bližšie k domovu. Ale v tomto prípade, si myslia, že viac o sebe, že sú tak vhodné, aby sa a zbierať váš malý študent. Áno, a tam je prax zostávajúce zo Sovietskej éry, že každý dom je priradená konkrétnej školy. Nie vziať dieťa do školy podľa miesta pobytu, nie sú oprávnené, ale iné školy môže odmietnuť.

Napriek tomu, tam sú niektoré body, ktoré rodičia by mali venovať pozornosť pri výbere inštitúcie, kde ich syn alebo dcéra bude asi 11 rokov.

• Posúdiť školy dôvodov. Malo by byť bezpečné pre deti a najlepšie je oplotený od strojov.

• Kvalita opráv na škole. Nezáleží na jeho náklady. Hovoríme opäť o bezpečnosti. Vyhnúť sa rúca stropy, deravé potrubie, teplej vody, atď.

• Sa škola klinike, jedálne a športové haly. Deti by sa mali aspoň raz jesť normálne, získať včasné lekárskej starostlivosti a rozvíjať fyzicky.

• Ak rodinný všetky práce, a nie, baby-sitting, potom byť istí, pozrite sa, či školy prodlenki.

• Dôležité skutočnosti – počet detí v triede. Čím menej budete mať, tým väčšia pozornosť venovaná každému študentovi.

Rodičia by sa mali zbierať informácie o tom, aké poplatky existovať v škole. Oficiálne, sú, samozrejme, zakázané, ale napriek tomu, v takmer všetkých škôl mama a otec pravidelne darovať peniaze na rôzne príčiny. Ak máte dosť peňazí, môžete poslať svoje dieťa získať stredoškolské vzdelanie v Kanade.

Obrovský význam ako prvý učiteľ. Mnohí rodičia si vybrať ani nie tak v škole, ako učiteľ začne učiť svoje dieťa. To závisí od neho, ako to bude pokračovať cítiť dieťaťa do školy.

Nie ignorovať vzdelávací program. Teraz, na mnohých školách praxi vykonávanie originálne projekty, ktoré nie sú vždy v rámci platnosti každé dieťa. Ak sa rodičia sami nie sú schopní pochopiť, je možné požiadať o vysvetlenie znalý človek.

Okrem pravidelných školy v posledných rokoch sa začali objavovať gymnasiums, lyceums. Ale nie vždy pre krásne meno skrýva kvality vzdelávania.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na Portál www kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa